Bir Türk-Amerikan Derneği Markasıdır

Cep : 0 501 361 44 50

Tel   : (312) 234 44 50

Öğretmen Eğitimi

 

Sürekli gelişime inanan Türk Amerikan Derneği, güçlü akademik kadrosunu daha da ileriye götürebilmek ve tüm öğretmenlerinin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sunabilmek için öğretmen eğitimlerine çok büyük önem vermektedir.

 

Hizmet Öncesi Eğitimler: Nes Nes Anaokullarında yeni görev alacak öğretmenlere yönelik her akademik yılın başında Hizmet Öncesi Eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler temel okul öncesi eğitim yaklaşımlarının yanı sıra Nesileden Nesile Eğitim Felsefesi, Program ve Müfredatın uygulanması, yayın ve materyalin kullanımı, İngilizce eğitimi, veli ile iletişim, öğrenci farklılıkları ve öğrenci gelişim takibi gibi önemli konuları kapsamaktadır.

 

Hizmet İçi Eğitimler: Türk Amerikan Derneği Akademik Direktörlük Ofisince geliştirilmiş olan Akademik Takvim doğrutusunda tüm Nesilden Nesile Anaokulu öğretmenlerine yönelik belli aralıklarla Hizmet İçi Eğitimler gerçekleştirilmektedir. Standart Hizmet İçi eğitimlerinin yanı sıra okul ve öğretmenlerimizden aldığımız talepler ve Türk Amerikan Derneği denetimleri neticesinde tespit edilen gelişmeye açık alanlara yönelik özel eğitimler de alanında uzmanlarca verilmektedir.

 

 

Populer Tags:

Anaokulu Ankara, Kreş Ankara

İngilizce Anaokulu Ankara,
Ankara Kreş, Ankara Preschool

İletişim:

Tel: 0 312 238 18 01

Email:  info@tadpreschool.com

Adres:  Alacaatlı Caddesi 3313. Sokak No:18 Çayyolu/Ankara