Bir Türk-Amerikan Derneği Markasıdır

Cep : 0 501 361 44 50

Tel   : (312) 234 44 50

İngilizce Eğitimi

 

Nes Nes Anaokulu’nda İngilizce eğitimi son derece önemli ve başarılı şekilde yürütülmektedir. Geleneksel dil öğretimlerinin aksine iletişime dayalı bir eğitim yaklaşımını benimseyen Nes Nes Anaokulunda öğrencilerimiz aşamalı bir şekilde İngilizceye entegre edilir ve öğrencilerin İngilizceyi edinmeleri için gerekli çalışmalar yapılır.

 

Kendi Yayınlarımız – Get It İngilizce Eğitim Setleri

İngilizce eğitiminin öneminin farkında olan pek çok kreş ve anaokulu, Türkiye gerçeklerine uygun olmayan, yurtdışında yabancılar tarafından geliştirilmiş olan İngilizce yayınlarını kullanmaktadır.

 

Bu gerçekten yola çıkan profesyonel danışman ve akademik ekiplerimiz, özellikle Türkiye’de İngilizce öğrenen okul öncesi çağındaki çocuklara yönelik bir yayını geliştirmiş ve tüm pilot uygulamalarını başarıyla tamamlamıştır. 3-5 yaş arası çocuklar için geliştirilmiş olan Get It aralarında akademisyen, İngilizce Öğretmeni, Okul Öncesi Öğretmeni, Pedagog ve İlkokul Öğretmenleri olan profesyonel bir kadro tarafından geliştirilmiş ve 20 okulda uygulanmıştır.

 

Maruz kalma ve pekiştirme prensiplerine göre geliştirilmiş olan İngilizce kitaplarımız 21. Yüzyıl Becerilerini esas alarak geliştirilmiştir.

 

Öğretmen Eğitimleri

Nesilden Nesile Anaokulu'nda görev alan tüm İngilizce öğretmenlerimiz göreve başlamadan önce Hizmet Öncesi Eğitime tabii tutulur. Bu eğitimlerimizde öğretmenlerimiz modern eğitim yaklaşımları, öğretim teknikleri, öğrenci farklılıkları ve Get It İngilizce Eğitim Setlerinin kullanımı konusunda gerekli eğitimleri tamamlar.

 

Sürekli gelişime inanan Nes Nes Anaokulu bünyesinde görev alan tüm İngilizce öğretmenleri yıl içerisinde belirli aralıklarla Hizmet-İçi Eğitimlere tabii tutulmaktadır. Gözlem ve eğitim çalışmalarının bir arada yapıldığı bu çalışmalar ile tüm öğretmenlerimizin dünyada meydana gelen akademik gelişmelerden haberdar olmaları ve yeni bulgular doğrultusunda daha iyiye yönelebilmeleri hedeflenmektedir.

 

Tüm Nes Nes Anaokullarında kendi yayınımız olan Get It İngilizce Eğitim Sistemleri kullanılmaktadır.

Populer Tags:

Anaokulu Ankara, Kreş Ankara

İngilizce Anaokulu Ankara,
Ankara Kreş, Ankara Preschool

İletişim:

Tel: 0 312 238 18 01

Email:  info@tadpreschool.com

Adres:  Alacaatlı Caddesi 3313. Sokak No:18 Çayyolu/Ankara